HP Deskjet 3515 Ink Advantage – ceny tuszy styczeń 2013

W nowym roku sprawdzamy ceny tuszy do drukarki HP Deskjet 3515 Ink Advantage. Drukarka HP 3515 zadebiutowała we wrześniu 2012 roku, a wraz z nią nowa seria tuszy HP 650. Seria drukarek HP Ink Advantage charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami drukowania – czy niskie ceny orginalnych tuszy utrzymały się w nowym roku?

tusz do hp 3515 - hp 650 czarny

Jak widać na grafice cena czarnych tuszy pasujących do HP 3515 nie zmieniła się – we wrześniu zeszłego roku za orginalny tusz również musieliśmy zapłacić 33 złote. Zatem koszt wydrukowania jednej czarno-białej strony pozostaje na rewelacyjnym poziomie 9 groszy.

tusz do hp 3515 - hp 650 kolor

Zmieniła się za to minimalnie cena tuszu kolorowego do drukarki HP 3515 – cena spadła z 29 do 28 złotych. Zatem w nowym roku możemy w dalszym ciągu intensywnie korzystać z naszych drukarek i drukować jeszcze taniej, bo w tej chwili koszt wydrukowania strony w kolorze wyniesie jedynie 14 groszy (oczywiście nie zapominamy, że mowa tutaj o oficjalnych danych producenta, a więc o 5% pokryciu strony).

Aktualną cenę drukarki sprawdzisz na Skąpcu tutaj: HP Deskjet Ink Advantage 3515, a tutaj ceny tuszy HP 650

Ten wpis został opublikowany w kategorii Drukarki HP i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na HP Deskjet 3515 Ink Advantage – ceny tuszy styczeń 2013

  1. jan pisze:

    Fajnie, że firma HP zdecydowała się sprzedawać swoje tusze taniej – w przypadku takich drukarek jak HP 3515 Ink Advantage zaczyna się opłacać korzystanie z orginalnych tuszy. Z drugiej strony trochę niepokojące jest to, że HP wydał wojnę producentom zamienników i próbuje odbudować swój monopol – a to nigdy nie jest dobre dla konsumenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.